Złoto-czarne lampy wiszące, które warto zaprosić do swojego salonu

zloto czarne lampy

Designerskie, złoto-czarne lampy wiszące stanowią elegancki, przykuwający uwagę dodatek do wnętrz nowoczesnych, glamour i wielu innych. Wspaniale dopełniają aranżacje domów, mieszkań i apartamentów o wysokim standardzie. Oto 7 złoto-czarnych lamp wiszących i żyrandoli, które warto zaprosić do swojego salonu.

  • Złoto-czarna, marmurowa lampa wisząca AUROR

Jeśli szukasz oświetlenia wiszącego, które rozjaśni Twój salon i stanie się jego najcenniejszą ozdobą, złoto-czarna lampa AUROR będzie strzałem w dziesiątkę. Oferuje wspaniały, nowoczesny, szlachetny design, bazujący na czarnym kloszu z naturalnego marmuru i ramie w kształcie sześciokąta o złotym wykończeniu. Przepięknie zaprezentuje się w salonie modern classic, klasycznym i nowoczesnym.

  • Złoto-czarno-szklana lampa wisząca SPASTON w stylu loft

Złoto-czarna konstrukcja zestawiona z transparentnym szkłem klosza zapewnia elegancki, subtelny, a przy tym supermodny efekt z loftowym zacięciem. Jeśli oświetlenie wiszące ma dyskretnie zdobić Twój salon i skutecznie rozświetlać przestrzeń, to model stworzony dla Ciebie. Zwłaszcza gdy stawiasz na wystrój loft, industrialny, minimalistyczny lub inny surowy.

  • Złoto-czarny, modny żyrandol HUMI

Żyrandol HUMI z ośmioma czarno-złotymi, płytkimi kloszami zachwyca designerską formą i zaskakuje funkcjonalnością. Żarówki świecą w różnych kierunkach, więc blask skutecznie dociera do wszystkich zakamarków nawet dużego pomieszczenia. Lampa ta idealnie sprawdzi się nad stołem w salonie otwartym na kuchnię. Sam stelaż może być czarny lub złoto-miedziany.

  • Złoto-czarna lampa wisząca BUSKA

To nowoczesny, elegancki model, który klimatycznie doświetli i ozdobi każde wnętrze. Metalowy, zabudowany klosz kieruje blask w dół, oświetlając przestrzeń pod lampą. Wzrok przyciąga zarówno czarny, matowy klosz, jak i efektowny, miedziano-złoty korpus. Lampa wisząca BUSKA dobrze odnajdzie się w różnych aranżacjach.

  • Rozciągana, złoto-czarna lampa wisząca TODOS

Złoto-czarną lampę wiszącą TODOS jednym ruchem ustawisz na pożądanej wysokości, dostosowując długość kabla do bieżących potrzeb. Funkcjonalność modelu wzmacnia obecność dodatkowego włącznika. Do wyboru pozostają trzy wielkości.

  • Złoto-czarna lampa wisząca LED FLEMI

Złoto-czarna lampa wisząca FLEMI jest niezwykle elegancka i zaskakująco praktyczna. Posiada smukłą, podłużną, liniową formę. Emituje przyjemny dla oczu blask o temperaturze 4000 K – ani ciepły, ani zimny, który nie usypia, nie zniekształca kolorów oraz nadaje się do zdecydowanej większości pomieszczeń i zadań.

  • Złoto-czarna, dekoracyjna lampa wisząca KERMIT

Na koniec pozostawiliśmy designerski model, który odważnie zrywa z tradycyjnym wzornictwem – lampę wiszącą KERMIT o nietypowej, podwójnej konstrukcji, tworzonej przez połączone tyłami „talerze”. Jeden talerz jest czarny, a drugi złoto-miedziany. W każdym znajduje się mały, kulisty klosz z mlecznobiałego szkła. Dzięki takiej formie lampa rozprasza przyjemne światło w dwóch kierunkach.

Wszystkie opisane modele pochodzą ze sklepu internetowego zFABRYKI.PL.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *